dry center reklam alanı

Koltuk Yıkama

Geçici olarak Koltuk Yıkama hizmeti verememekteyiz...

Koltuk Yıkama ve Önemi

Oturma odanızda heyecanlı bir maç veya dizi film seyrederken, en sevdiğiniz yazarın kitabını okurken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken geçirdiğiniz keyifli vakitler düşünüldüğünde evdeki koltuk ve mobilyaların, yaşamaktan zevk alınan bir evin ne kadar önemli bir parçası olduğu ortaya çıkar.

Bununla birlikte bu kadar fazla vakit geçirilen koltuk, kanepe ve diğer döşemelik kumaşlı eşyalar, temiz ve sağlıklı bir ev oluşturulmasında da kritik öneme sahiptirler.

Koltuk, kanepe, sandalyelerde kullanılan döşemelik kumaşlar; ortalama bir evde fazlasıyla kirlenmek durumunda kalır, özellikle de geniş bir aileniz varsa. Bu nedenle, koltuk döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını, uzun süre dayanmasını ve iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız, düzenli bakım yapmanın yanında gerekli temizleme, yıkama işlemlerini de aksatmamalısınız.

Bu sayfalardaki bakım, temizleme ve yıkama ipuçlarından faydalanarak pahalı ev eşyalarını yüzeysel olarak temizleyebilir, derinlemesine temizlik için Dry Center'dan profesyonel koltuk yıkama hizmeti alarak sevdiğiniz eşyalarınızı daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Döşemelik Kumaş Temizleme

Döşemelik kumaşlı eşyaların ve koltuk, sandalye gibi döşemeli mobilyaların, özel bakım işlemi gerektiren benzersiz özellikleri (kumaş türü, renklerin kalıcılığı, üretim tekniği, minder yüzeyi, dolgu malzemeleri vb.) vardır.

Koltuk gibi döşemeleri temizlerken unutulmaması gereken en önemli nokta kumaştır. Bu noktada, üretici firmaların gerekli testleri yaptıktan sonra kumaş malzeme içeren ürünlere koymak zorunda oldukları temizleme talimatlarını mutlaka okumanız gerekir.

Koltuktan ayrılan kılıflar için bakım talimatında kuru temizleme tavsiye edilmişse size en yakın Dry Center Kuru Temizleme Servisinden hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!