dry center reklam alanı

Halı Yıkama Firmaları

Düzenli olarak süpürmek halılarınızı tam anlamıyla temizlemek için yeterli olmayabilir. Ağır halıları taşımak, yıkamak ya da silkelemek çok külfetli bir iştir. Bu durumda en iyi çözüm, halı yıkama firmaları arasından uzman bir halı yıkama servisi bulmaktır.
Dry Center; temizleme sektöründeki bilgisi ve tecrübesi ile halılarınızı, en uygun halı yıkama yöntemini kullanarak yıkar ve size teslim eder.

Halı Yıkama Firmaları Arasından Seçim Yapmak

Halı yıkama firması bulmak konusunda hiç zorlandınız mı?
Piyasada o kadar çok halı yıkamacı varken bu soruyu hayır diye cevaplayacak birini bulmak oldukça zordur. Reklamlar, broşürler ya da kartvizitler yoluyla halı yıkama firmalarına ulaşmak mümkün, fakat işini iyi yapan profesyonel bir halı yıkama firmasını nasıl bulabilirsiniz? Bu özellikleri taşıyan bir halı yıkama firmasını bulmak Dry Center, halı yıkama hizmeti vermeye başlayana kadar hiç de kolay değildi.

Bu sayfada, halı yıkama firmaları arasında tercih yaparken seçim yapmanızı kolaylaştıracak ve neden Dry Center’ın diğer halı yıkama firmalarından ayrıldığını açıklayacak bilgileri size sunmaya çalıştık.

Halı Yıkama Firmaları Arasından Marka Olanlarını Seçin

Halı yıkama sektöründe iyi isim yapmış halı yıkama firmalarını tercih etmek, yapacağınız halı yıkamacı seçiminde en önemli kriterdir.
Yarardan çok zarar veren halı yıkama yöntemleriyle ve kimyasallarıyla halınızı mahveden halı yıkama firmaları ile uğraşmak istemezsiniz. Kaliteli halı yıkama hizmeti için gerekirse daha fazla para ödediğinizde bu tarz sorunlarla uğraşmaktan en başında kurtulmuş olursunuz.

Arkadaşlarınıza hangi halı yıkama firmalarını kullandıklarını ve memnun olup olmadıklarını sormak da halı yıkama firmalarından birini seçerken faydalı olabilir.

Firmaların Halı Yıkama Sektöründeki Deneyimlerine Bakın

Halı yıkama firmaları arasında seçim yaparken firmanın ne zamandır hizmet verdiğini bilmeniz önemlidir. Yeni açılmış, yeterli tecrübesi olmayan halı yıkama firmalarından özellikle kaçının. Bu tarz halı yıkama fabrikaları, piyasada çokça bulunur. Bunun için güvenebileceğiniz bir halı yıkama firması seçerken geçmişini sormayı unutmayın.

Halı Yıkama Hakkında Bilgiler Edinin

Eğer kuru halı temizleme değil de, su ile yıkama yönteminin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız bazı şeyleri bilmeniz gerekir. Halının arkasının su geçirip geçirmediğini, zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını (bukle havlı, kesik havlı vb.), hangi liflerden yapıldığını (naylon, olefin vb.) bilmek önemlidir. Bu soruları cevaplayabilirseniz, doğru halı yıkama firmasını seçebilme şansınız da artmış olur.

Su ile yıkama halınız için uygunsa, öyle yıkatın. Çünkü ıslak halı yıkama, kuru temizleme yönteminden daha etkili sonuçlar vermektedir.
Unutmamanız gereken konuysa; paradan tasarruf etmek için kaliteden ödün veren bir halı yıkama firması seçtiğinizde, istenilen sonuçları almanın hayalden öteye gidemeyeceğidir.

Sonuç olarak halınızı yıkama firmalarına vermeden önce, yeterli vakit ayırarak araştırmanızı yapın. Halı yıkama firmasının hangi halı yıkama şampuanlarını ve hangi yıkama ekipmanlarını kullandığını öğrenin. Ne de olsa, ne yaptığını bilmeyen deneyimsiz halı yıkamacıların değerli halılarınızı mahvetmesini istemezsiniz.
Halı yıkama firmalarının verdiği servisin, yeni halı almak yerine geçmeyeceğini de aklınızdan çıkarmayın. Halı yıkama sadece, halılarınızı daha temiz tutmanın ve daha uzun süre kullanmanın etkili bir yoludur.

Konuyla ilgili ek bilgilere ihtiyaç duyarsanız, halı yıkama neden uzmanlık ister sayfasındaki bilgiler size yardımcı olabilir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!