dry center reklam alanı

Taşınanlara Halı Bakım Kılavuzu

İster ev alıyor ister satıyor olun, halılarınız bu sürecin çok önemli bir parçasıdır. Halılar üzerindeki lekeler ve aşınmış yerler yeni ev sahipleri veya potansiyel alıcılar için aynı derecede hayal kırıklığı yaratabilir.

Yeni bir ev satın alırken, temiz ve sağlıklı bir yaşama mekânı oluşturulması önemlidir. Profesyonel halı yıkama hizmeti alarak ve halılarınızda derinlemesine temizlik gerçekleştirerek yeni evinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Aşağıdaki basit püf noktaları, doğru temizlik hizmeti seçimi yapmanıza yardımcı olabilir:

 • Halılarınızı taşıma öncesi rulo hale getirirken, halının üst yüzeyinin iç kısımda kalacak şekilde sarılması gerekmektedir.
 • Halılar rulo hale getirildikten sonra halı kılıflarına sarılması taşıma boyunca halıları kirlenmeye ve ıslanmaya karşı koruyacaktır.
  Halı kılıflarını Dry Center'dan temin edebilirsiniz.
 • Eve taşınmadan önce halı yıkama servisinden tarih alarak halılarınızın tamamen kuruması için yeterli zaman kazanın.

Taşındıktan Sonra

Uygun halı bakımı, bir evin sağlıklı olması için temeldir.
Halıların temiz olmasını sağlamak için aşağıda belirtilen basit önlemlere uygun hareket edin:

 • Halıları haftada üç defa elektrik süpürgesiyle bastırmadan temizleyin.
 • Garanti koşullarına uygunluğu sağlamak için halıları yılda 1-2 defa sıcak suyla yıkama yöntemiyle profesyonel olarak temizletin. Çocuklu aileler, ev hayvanı olanlar, üzerinde çok yürünen ve ekstra kirli alanlar için daha düzenli bir uygulamaya gerek duyulabilir.
 • Konu leke çıkarma olunca çok çeşitli halılarla çalışma konusunda deneyime sahip bir profesyonel halı yıkama firması seçtiğinizden emin olun. Dry Center'a lekelerin çıkarılarak veya en aza indirgenerek halıların görünümünü güzelleştirme konusunda güvenebilirsiniz.
  "Eğer lekeyi biz çıkaramazsak, kimse çıkaramaz."
 • Dry Center'ın profesyonel ev kullanım ürünleriyle lekelere ve ev hayvanı kokularına anlık müdaheleler yapın. Damlaları leke haline gelmeden önce çıkarın. Gerekli olduğunda, emdirme uygulamasının yanı sıra bir emme veya çekme cihazı kullanın. Halı havını kaldırıp daha dengeli bir görünüm elde etmek için temizlenmiş bölgelerin üzerini bir havluyla silin. Halı üzerindeki zorlu noktalar ve lekeler için, Dry Center halı yıkama servisiyle bağlantıya geçin.

Evinizi Satarken

Halıların profesyonel olarak temizletilmesi, evinizi potansiyel alıcılara göstermeden önce evinize yenip bir görünüm kazandırmanın kolay ve maliyet-verimli bir yoludur.

Bir yeni temizlenmiş parça kilim, odaya uygun şekilde yerleştirildiğinde mükemmel bir karşılama aksesuarı olarak iş görebilir.

Evinize en iyi görünümü kazandırmak için Dry Center Halı Yıkama hizmeti size en iyi çözümü sağlar.

Bize Ulaşın

 • Telefon: 444 4 379 (DRY)

 • Faks: 0216 428 48 70

 • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!