dry center reklam alanı

Kuru Temizleme Yaptırmanın Avantajları

Kuru temizleme yaptırmanın avantajlarından biri; kuru temizleme işleminin, katı ve sıvı yağları suyun yapamayacağı şekilde çözdürme yeteneğidir.

Yün ve ipek gibi doğal elyaflar kuru temizleme ile güzel temizlenirler, ayrıca suyla yıkamada olduğu gibi çekmez, deforme olmaz ve renkleri solmaz.

Polyester gibi sentetik elyaflar da kuru temizleme işleminde iyi sonuç verirler; yıkama sonrasında yağlı lekeler çıkmazken, kuru temizleme; giysileri çekmeye, renk kaybına, doku veya apre değişikliğine uğratmaksızın "ilk günkü" durumuna getirmeye yardımcı olur.

Astarlı giysi ve tekstillerin elde ve makinada yıkanması risklidir, yapıları deforme olabilir.

Kravatlar genelikle narin kumaşlardan (ipek gibi) yapılır ve özel bakım gerektirirler. En sevdiğiniz kravata salça damlamış olabilir veya kravatınızın daha da şık görünmesini istiyor olabilirsiniz, kaliteli bir kuru temizlemeci bunu gerçekleştirecek en iyi donanıma sahiptir.

Kuru temizlemeciler kravat, ceket, bluz, abiye elbise ve diğer narin ürünlerle ilgili işlem yapmakla beraber özellikle ev tekstili ve gömlek yıkamak için çamaşırhane ekipmanlarına da sahiptirler.
Profesyonel kuru temizleme firmalarında sadece çamaşır yıkama hizmeti alabilir veya ürünlerinizi yıkattırdıktan sonra ütüleme hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Kuru temizlemecilerin sağladıkları üst düzey pres ütüleme hizmetiyle giysileriniz jilet gibi olmakla kalmayacak aynı zamanda iş kıyafetleriniz de en iyi şekilde görünecektir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!