dry center reklam alanı

Kahve Lekesi Nasıl Çıkar ?

Kahve Lekesi

Kahve bugün dünyanın en çok tüketilen içeceklerinden biri haline gelmiştir. Etrafınıza bakarsanız; insanların araba kullanırken, yürürken veya bir şeylere kafa yorarken kahve yudumladıklarını görebilirsiniz. Eğer sizin de kahve içme alışkanlığınız varsa, en sevdiğiniz giysiye veya masa örtüsüne kahvenin damlaması veya dökülmesi kaçınılmazdır. Kahve lekesi bazı özellikler bakımından çay lekesi ile benzer özellikler taşır.

Kahve Lekesi İçin Acil müdahale

Kahve; işte, okulda, lokantada ve ev dışındaki başka yerlerde de çok tüketilen bir içecek olduğu için her zaman, kahve lekesi çıkarmak için gerekli şeyler elinizin altında olmayabilir. Bir lokantadasınız, mükemmel bir yemeğin ardından kahvenizi yudumladıktan sonra giysinizde kahve lekesi olduğunu fark ediyorsunuz:

  • Burada en önemli şey hemen kahve lekesi üzerine ılık su tatbik etmektir. Masadan izin isteyip tuvalete giderek, temiz bir bez (veya tuvalet kağıdı) ve ılık su ile lekeyi nemlendirin.
  • Lekeyi asla ovmayın, sadece emdirin.
  • Daha sonra hafifçe bastırarak kurulamak için bir başka bez kullanın.
  • Bütün kahve lekesi sadece suyla çıkmayabileceğinden; bu nedenle eve gider gitmez, uygun leke çıkarma işlemlerini gerçekleştirin.

Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

Kahve lekesi nasıl çıkar sorusuna cevap olabilecek bazı yöntemler:

Dry Center Uyarı

Bu sitede, kahve lekesi çıkarılır iken faydalanılabilecek ve kolay erişilebilir malzemeler kullanılarak uygulanabilen, kolay ve birçok durumda başarısı kanıtlanmış uygulamalı örnekler açıklanmaktadır. Bu uygulamalar, kahve lekesi nasıl çıkar konusunda tavsiye niteliğindedir.
Tavsiye niteliği taşıyan bu püf noktalarının uygulanmasıyla kahve lekesinin, hiç leke kalmadan tamamen çıkarılabileceği kesin değildir ve Dry Center, kahve lekesi için yapılan müdahalelerden ve olası sonuçlarından sorumlu gösterilemez.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!