dry center reklam alanı

Uhu Lekesi Nasıl Çıkar?

Uhu Lekesi

Uhu

Uhu, bağlantı oluşturma veya onarma gibi işlerde kullanılan genel kullanımına yönelik olan bir yapıştırıcı markasıdır. Bununla birlikte Türkiye'deki marka bilinirliğine bağlı olarak artık bir yapıştırıcı türünü de temsil eder hale gelmiştir.

Uhu Lekesi

Uhu, birçok eşya ve nesne için eski haline getirme veya birleştirme ihtiyacını karşılarken, uhu kullanımının yaygınlığına bağlı olarak da uhu lekesi en sık karşılaşılan lekelerden biridir. Bu yüzden uhu kaynaklı leke oluşmasını engellemek için uhu kullanmadan önce ürün talimatlarını okumanız, çalışma bölgenizi korumanız ve eski bir giysi veya çalışma önlüğü kullanmanız gibi önlemleri almanız gerekir.

Uhu Lekesi Nasıl Çıkar?

Kuru temizleme yapılması gereken giysi ve kumaşlar için veya uhu lekesi bulunan kumaş son derece narinse (ipek gibi), uhu lekesini çıkarmaya başlamadan önce bir temizleme profesyonelinden tavsiye almanız yerinde olacaktır.

Ayrıca bu sayfalarda yer alan uhu lekesi çıkarma ile ilgili püf noktaları etkili olmazsa Dry Center Kuru Temizleme Servisi’nden, halıdaki uhu lekesi söz konusuysa Dry Center Halı Yıkama Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

Uhu Lekesi için Ek Bilgiler

Uhu lekesi; japon yapıştırıcısı, tutkal, bally lekesi gibi diğer yapıştırıcı lekelerine göre çıkarması daha kolay bir lekedir.
Doğru uhu lekesi çıkarma müdahaleleriyle gözenekli yüzeylerde bulunan uhu lekesinin bile çıkarılabilme şansı vardır. Uhu lekesi çıkarılır iken güvenilir kaynaklanan elde ettiğiniz tavsiyeleri uygulamaksa uhu lekesini çıkarırken en büyük yardımcınız olacaktır.

Dry Center Uyarı

Bu sayfalarda halıdaki, koltuktaki, kumaştaki uhu lekesi için uygulanması kolay ve birçok durumda başarısı kanıtlanmış bir veya birkaç püf noktası açıklanmaktadır.
Dry Center, uhu gibi yapıştırıcıların içerdikleri malzemelerin çeşitliliğinden dolayı uhu lekesi nasıl çıkar konusunda tavsiye niteliği taşıyan bu püf noktaları ile uhu kaynaklı lekeler için istenilen sonuçların alınacağını garanti etmez ve uhu lekesi için yapılan leke çıkarma uygulamaları ve olası etkilerinden sorumlu tutulamaz.

Uhu Lekesi Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!