dry center reklam alanı

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar ?

Eldeki Japon Yapıştırıcısı

Hepimiz, japon yapıştırıcısı ve onun yapışma gücünü biliriz. Japon yapıştırıcısı öyle güçlüdür ve öyle hızlı yapışır ki, bazen yanlışlıkla parmaklarımızı birbirine yapıştırır veya yaptığımız maketin küçük bir parçası istemeden cildimize, derimize yapışıverir!

Fakat endişelenmeyin; japon yapıştırıcısı inanılmaz güçlü olmasına karşın, onun da zaafları vardır.

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar?

Aseton, evlerde tırnaklardan oje çıkarmak için kullanılan temel bir solventtir.

Eğer japon yapıştırıcısı, vücudunuzun aseton kullanılamayacak kadar hassas bir yerine yapışırsa (dudaklar veya gözler gibi) aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilir, elinize bulaşan japon yapıştırıcısı için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Eliniz gibi görece olarak kaba cildinize japon yapıştırıcısı yapıştıysa, aseton içeren oje çıkarıcı sizin sorununuzu büyük ölçüde çözecektir.

  • Oje çıkarıcısını kullanmadan önce, gerçekten aseton içerdiğinden emin olun. Çıkarıcı maddenin aseton içerdiğinden emin olmak için ürün etiketini okuyun; çünkü akrilik tırnakların popülerlik kazanması nedeniyle imalatçılar artık bu kimyasalı daha az kullanmaktadırlar.
  • Japon yapıştırıcısının elinize bulaştığı bölgeye 2-3 damla aseton damlatın.
  • Derinizi yapıştırıcıdan ayırırken, yavaşça hareket ederek ovun ve cildinizdeki yara bandını çıkarırkenki gibi çok dikkatli olun. Bu işlemi dikkatli şekilde gerçekleştirmeniz gerekir, aksi taktirde derinizin yırtılması olasılığı vardır.
  • Aseton; cilt üzerindeki yağı da giderdiği için kullandıktan sonra cildinizi sabunlu suyla yıkamanız ve cildinizi tazeleyerek kurumasını engellemek için el losyonu kullanmanız iyi olacaktır.

Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Yapıştırıcı Lekesi Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!